Předřadníky pro výbojky a LED osvětlení

Předřadník neboli ballast potřebuje ke své funkci každá výbojka či zářivka, a to od nejjednodušších (záložní osvětlení po vysokotlaké výbojky (halogenové, xenony). Ceny oprav se značně liší v závislosti od výkonu a užití, takže je lze odhadnot až po seznámení se zařízením.

Spínané zdroje pro LED či halogenové osvětlení opravíme vždy za cenu, která je ekonomicky přijatelná. Barvu osvětlení pomocí LED pásků řídí PWM modulátory s jednoduchým ovládáním. Obvyklé ceny oprav jsou kolem 200 Kč.

Adaptér 12V/16.5A

Adaptér 12V/16.5A

Jako zdroj napájení pro osvětlení LED pásky máme speciální nabídku. Jedná se o zdroje tvaru větších notebookových adaptérů, napětí 12V, proud 16.5A, užívané pro herní konzoli X-box. Jedním zdrojem lze napájet až 40m LED pásku. Navíc zdroj lze bezvýkonově ovládat, má stand-by sekci +5V. Cena za kus je 350 Kč. Vzhledem k jinému charakteru zátěže zdroje nejsou vhodné pro halogenové žárovky.

Opravovali jsme: ETI UALT/CL1 HPS MH 600W, Fedatex 50W – 300W,

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Doporučujeme webhosting ToJeOno.cz   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.