O nás

Společnost  ITRA

 

  • Společnost I.T.R.A. byla založena v r. 1992 zkušenými pracovníky z oboru servisu výpočetní techniky a průmyslové elektroniky. Pro běžné uživatele poskytujeme trvalou servisní podporu, rychlou dostupnost vzhledem k poloze sídla firmy v centru města a nejužší kontakt se zákazníkem – každý klient zná svého servisního technika osobně. Ten je schopen v případě potřeby často pružně reagovat i mimo běžnou pracovní dobu. Čtyři tisíce zakázek ročně a dnes již cca sto  tisíc úspěšných servisních zásahů řadí společnost I.T.R.A. mezi významné hráče na poli servisu LCD monitorů a displejů, televizí, notebooků, tiskáren, projektorů, hudebních aparátů, kláves, receiverů, frekvenčních měničů a dalších komponentů z oblasti výpočetní techniky, audio techniky a průmyslové elektroniky, a to s širokým polem působnosti jak z hlediska množství servisovaných značek, tak z pohledu geografického. Servisní činnost společnosti je založena především na solidních znalostech jak hardware počítačů a periferií a dokonalé znalosti elektroniky. Opravy se většinou provádí na komponentní úrovni s použitím měřící a pokročilé pájecí (reboulovací) techniky, nikoliv nákladnou výměnou celků. Všichni naši technici mají vysokoškolské vzdělání a letitou praxi, proto jsou v mnoha případech našimi klienty právě jiné servisní firmy, které jsou zpravidla zaměřené na úzký výběr značek. Možná i vaše zařízení prošlo naším servisem, aniž byste o tom věděli.
  • V současnosti je servisní činnost společnosti I.T.R.A. rozdělena na dva základní směry. Jedna sekce se zabývá servisem a opravami převážně výpočetní techniky, těžištěm jsou opravy notebooků, displejů, televizí a komponentů herních zařízení, druhá sekce servisuje laboratorní, průmyslovou, přístrojovou, projekční  a speciální elektroniku, s přesahem do spotřební elektroniky – receivery, zesilovače, domácí kina, reprobedny, komba, klávesy, indukční desky. Zde nabízíme letité zkušenosti především obchodním firmám, které potřebují zajistit servis pro své produkty i jinak, než pouhou výměnou a také v častých situacích, kdy původní dodavatel techniky již není znám nebo již výrobky servisně nepodporuje. Zajišťujeme i drobný vývoj a výrobu elektroniky.

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Doporučujeme webhosting ToJeOno.cz   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.