Servis a oprava napájecích, audio, USB, LAN konektorů

 

napájecí konektory

Interní napájecí konektory

Servis a oprava napájecích konektorů

Příznak: Poškozený, utržený, uvolněný či rozpadlý napájecí konektor.
Řešení: Pro většinu oprav je bohužel nezbytné kompletní rozebrání notebooku a vyjmutí základní desky. Při výměně napájecího konektoru (zdířky) pro připojení adaptéru vybíráme z desítek typů více výrobců (viz náš e-shop). Pokud vadný konektor vykazuje známky tepelné deformace (velké proudy nohou konektor “vyhřát”, zvláště u výkonných notebooků, je namístě zkontrolovat i konektor na přívodu napájecího adaptéru. Pokud i ten je poškozen, mohla by se závada opakovat. Na adaptérech lze měnit i samotné kabely s koncovkou, i ty vybíráme z našeho e-shopu, kde jich je asi dvacet typů. Cena oprav napájecích konektorů je do 1000 Kč vč. materiálu.

Interní USB konektor

Interní USB konektor

Servis a oprava signálových konektorů

Výměna signálových konektorů USB, LAN, Firewire, audio, video nebo dalších je obvykle nezbytná v případě mechanického poškození, např. ukopnutí. Důležité je, do jaké míry byla poškozena základní deska, tedy plošný spoj. V některých případech je pak velmi obtížené nový konektor správně připojit. Sice máme skladem výběr různých konektorů, ale ne vždy je možné kompatibilní typ sehnat. Cena oprav do 1100 Kč.

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Doporučujeme webhosting ToJeOno.cz   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.