Oprava průmyslových zdrojů

Opravujeme všechny druhy spínaných i analogových  zdrojů

Spínané nebo také impulsní zdroje dnes již zcela vytlačily klasické transformátory, které se v napájecích obvodech přístrojů používaly od nepaměti, a to i u těch nejmenších zařízení. Spínané zdroje, které využívají technologii šířkové modulace (PWM) a malé feritové transformátory na vysokém kmitočtu, jsou dnes výrazně lehčí a vzhledem k úspoře materiálů i levnější. Nevýhodou je jejich vyšší složitost, zpravidle používají některý ze stovek typů řídících obvodů a výkonové tranzistory VMOS. V současnosti musí být zdroje vybaveny tzv. PFC korektorem, což je obvykle elektronický výkonový obvod, který zdroje dále komplikuje. Většinu běžných řídicích PWM i PFC obvodů (asi 300typů)  i tranzistorů VMOS máme skladem a zdroje opravujeme na úrovni jednotlivých součástek.

 

Opravovali jsme tyto průmyslové zdroje:

 

Výrobci spínaných zdrojů :  

 

Symbol, Emacs, Advanced Power Solution, Allegro, Excelsys, FSP Group, Manson, Puls, SonoSite, ELCO, Sanken, Farnell, Emerson, Artesyn, ASTEC, Skynet, Tecrol, PRT, GlobTek, Lambda, Lite-On, Delta, Siemens, MeanWell, Alpha, Vicor, Powerex, EOS, HP, XP Power, Hipro, Dell, AcBel, Compaq, IBM, Integrated Power Design, WEIR, ROAL electronic, Channel Well technology Co., Samsung

 

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Doporučujeme webhosting ToJeOno.cz   Nová česká moderní a alternativní encyklopedie Wikina.